Podziękowania dla gości weselnych

Upominki dla gości weselnych w formie drewnianego serduszka to doskonały pomysł na podziękowanie. Spodoba się małym i dużym, wyposażone w magnes mogą posłużyć jako dekoracja lodówki. Każde serce posiada grawer, dzięki któremu idealnie pasuje do konkretnej okoliczności. Starannie wykonane i wykończone zawsze z użyciem wysokiej jakości drewna, doskonale się prezentuje i wzbudza zainteresowanie wielu osób.

wesele

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Magnesy podziękowania dla gości

Są takie miejsca gdzie balony dekoracyjne nie znajdą zastosowania. Do tych miejsc należy zdecydowanie kościół. Jest on ozdabiany kwiatami. Kiedy samemu brałem ślub, chcieliśmy sobie zlecić ozdobienia pewnej kwiaciarce. Jednak nie było to możliwe. Ksiądz powiedział, że kościół może być ozdabiany tylko przez ich kwiaciarkę. Na szczęście, gdy my braliśmy ślub w ten sam dzień miał jeszcze ktoś inny ślub a dzień przed nami również jakaś para stawała na kobiercu.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

To pozwoliło nam na ograniczenie kosztów do minimum, bo składaliśmy się w trzy pary na jedno dekorowanie kościoła, ale już pudełko ślubne musi każdy sam sobie kupić. Warto również mieć samodzielnie wybrane skrzynki dla rodziców  oraz jako fajny dodatek magnesy podziękowania dla gości. Jednak pamiętajmy, że nie zawsze tak się uda. Ważnym elementem wystroju kwiatami poza kościołem jest również sala weselna, zdecydowanie takie elementy wpływają pozytywnie na cały obraz ślubu. Continue reading „Magnesy podziękowania dla gości”

Wesele z orkiestrą czy Dj’em?

Bez muzyki na weselach trudno by było się dobrze bawić, jest tak samo niezbędna jak zaproszenia na wesele. Nie chodzi tutaj o to, żeby na naszym weselu znalazła się cała filharmonia, czy najbardziej popularny zespół muzyczny na świecie, ale wykonawcy, lub podwykonawcy, którzy potrafią dobrać repertuar zgodnie z gustem młodej pary, i gości weselnych oraz zagrać w miarę możliwości dobrze znane utwory muzyczne, przy których nogi same wprawiają się w ruch.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Przede wszystkim wybierając muzykę na wesele musimy wziąć pod uwagę jej różnorodność, oraz to, że muzyka powinna być bardziej skoczna, dobrze dobrana do szybszego tańczenia. Drugim bardzo ważnym czynnikiem mającym wpływ na dobra zabawę na weselu będzie prowadzenie przed przedstawiciela zespołu zabaw, w których biorą udział zaproszeni goście weselni, młoda para, rodzice młodej pary, chrzestni, rodzeństwo i drużbowie. Continue reading „Wesele z orkiestrą czy Dj’em?”

Drewniane serduszka dla gości

Podczas organizacji przyjęcia ślubnego nadchodzi taki moment że musimy zdecydować się na sposób udekorowania naszej weselnej sali, na szczęście w dzisiejszych czasach do wyboru i tak mamy liczne dekoracje ślubne jak serce z drewna, co nie zmienia jednak faktu że jest to zajęcie trudne i wymagające od nas pewnej wiedzy a przede wszystkim wizji wyglądu przyszłej Sali, zwłaszcza że serduszka drewniane mogą nie wszędzie pasować.

prezent
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Do takiego zadania w większości przypadków zdecydowanie lepiej nadają się kobiety, gdy one powieszą serce drewniane to jakoś pasuje, jak zrobi to mężczyzna to nie pasuje. Kobiety mają naturalny dar i potrafią układać różne rzeczy w piękne kompozycje a właśnie to jest podstawowym, elementem dekorowania sali ślubnej. Dekoracje ślubne są bardzo różne i w zależności od miejsca gdzie je kupujemy mogą różnić się wykonaniem. Continue reading „Drewniane serduszka dla gości”