Retro wzór zaproszeń na chrzest – ręcznie wykonane

Niezwykle modny obecnie styl retro przybył również do naszej wytwórni zaproszeń, dzięki czemu zrobiliśmy dla was eleganckie zawiadomienia o chrzcie w starym stylu. Półprodukty z epoki użyte do zrobienia tych zaproszeń na chrzest dodają im właściwej klimatyczności.

retro

Przednia część zaproszenia to pieczołowicie wykrojony wzór powiązany z motywami ludowymi, lniany sznureczek, z którego przewiązana jest kokarda i drewniane serduszko. Za tak niewiele dostajecie państwo ładny i solidny produkt, wyrób, który po wielu latach będzie wciąż spełniał funkcje pamiątki po chrzcie świętym waszego dziecka. Continue reading „Retro wzór zaproszeń na chrzest – ręcznie wykonane”

Zaproszenia na chrzest hand made – różne wzory

Zaproszenia do chrztu cechujące się prostym, stylowym designem. W ofercie mamy 2 warianty kolorystyczne: różowy i niebieski. Odcisk dziecięcych stópek to jeden ze wzorów, który ozdabia prezentowane zawiadomienia. Wnętrze zaproszenia jest wypełnione wpisem właściwym dla zaproszeń na chrzest.

wstazka

 

Najlepszy papier ozdobny i świetnej jakości wstążki stosowane są w czasie produkowania tych zaproszeń do chrztu. Skromne, wytworne oraz przede wszystkim oryginalne – takie są nasze zawiadomienia o chrzcie. Continue reading „Zaproszenia na chrzest hand made – różne wzory”

Różne wzory zaproszeń dla gości z okazji chrzcin – oferta

Dobra jakość, szyk i prostota formy to trzy atrybuty, które cechują te zaproszenia na chrzest. Części dekoracyjne prezentowanych zaproszeń są stworzone z myślą o tym, aby spełniły swoje przeznaczenie przed chrztem jak i długo po nim, bo któż po latach nie chciałby napawać się taką wspaniałą pamiątką chrztu świętego własnej pociechy.

personalizacja

Przeróżne opcje kolorystyczne oraz typy ozdób na frontowej części znamiennie zwiększają możliwość wyboru zaproszenia do chrztu. Frontowa strona charakteryzuje się trójwymiarowym rozlokowaniem elementów ozdobnych przez zastosowanie taśmy dystansującej. Umieszczony centralnie wieniec z małych kwiatków kapitalnie spina całość elementów dekoracyjnych. Setki zadowolonych kupujących to pewne potwierdzenie, że oferowane zaproszenia na chrzest są odpowiedniej jakości oraz mają fajną szatę graficzną. Continue reading „Różne wzory zaproszeń dla gości z okazji chrzcin – oferta”

Tanie i ładne zaproszenia na chrzest – ręcznie zdobione

Jeden z najtańszych typów zaproszeń na chrzest jakie mamy w sprzedaży. Kolorystyka tych zawiadomień o chrzcie jest kojąca dla wzroku, ponieważ użyte barwy są wyważone, a faktura papieru użytego w trakcie produkcji, daje miły wizualny rezultat. Ogół zestawu to zaproszenie i koperta z motylkiem na przedniej części.

motyle

Środek zaproszenia jest wypełniony tekstem, który doskonale realizuje funkcję zawiadomienia o planowanych uroczystościach. Rodzice, którzy dysponują fajnymi zdjęciami swojego dziecka mogą przysłać je do nas, a my zamieścimy wizerunek dziecka w zawiadomieniu. Continue reading „Tanie i ładne zaproszenia na chrzest – ręcznie zdobione”

Profesjonalne i ręcznie wykonane zaproszenia na chrzest

Starannie wykonane rękodzieło, które nie odstępuje w niczym od innych tego typu zaproszeń do chrztu. Elementy ozdobne osadzone w tych zaproszeniach w subtelny sposób podkreślają istotę głównego wydarzenia. Detale, które ozdabiają przedstawiane zaproszenia na chrzest to wózek dziecięcy oraz wstążeczka satynowa.

kolory

Osoba kupująca zaproszenia do chrztu ma szansę dokonania wyboru barwy taśmy użytej do zrobienia frontowej kokardy. Do dyspozycji zainteresowanych kupujących jest galeria zdjęć, które w dokładny sposób przedstawiają przeróżne warianty zaproszeń do chrztu. Continue reading „Profesjonalne i ręcznie wykonane zaproszenia na chrzest”

Zaproszenia dla wymagających

Dobre zaproszenie jest doskonałe, niezwykłe oraz bardzo, ale to bardzo wyjątkowe. Warto takie zaproszenie nabyć, aby mieć coś najpiękniejszego na świecie. Dobrej klasy zaproszenie na pewno jest chętnie nabywane. Klienci chcą mieć takie zaproszenia, aby móc dobrze zaprosić rodzinę i znajomych na imprezie. Niejedna osoba dostaje wspaniałe zaproszenie i cieszy się jego najwyższą jakością. Dobra jakość to podstawa, a bez niej klienci na pewno nie poczują, że mają to, co najlepsze i najcenniejsze dla nich.

zaproszenie
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Przez wiele lat można mieć piękne zaproszenie wysokiej klasy, jest ono tym, co jest nieodzowne do organizacji imprezy. Formatów i wzorów zaproszeń jest wiele. Tanie zaproszenia bywają wymyślne, ale są raczej sztampowe. Zaproszenia wykonane ręcznie mają styl, klasę oraz to, co podoba się wszystkim. Dzisiaj wiele osób dba o tego rodzaju zaproszenia, bo są one niezwykle ważne, mają styl i klasę. W dobie nowoczesności zaproszenie musi przykuwać wzrok oraz uwagę. Kartki wykonane ręcznie także podobają się wielu osobom. Na pewno warto zadbać o jakość i styl, a wtedy każda osoba poczuje, że takie zaproszenie ma ogromną wartość.

Continue reading „Zaproszenia dla wymagających”

Tanie zaproszenia na Komunię

Uroczystości nie organizuje się codziennie. Są one organizowane czasami, co podkreśla ich odświętny oraz wyjątkowy charakter. Jest to bardzo ważna sprawa, bez której nie można nigdy dobrze funkcjonować oraz dawać sobie rady w różnych okolicznościach. Dobra jakość to podstawa, a klienci dobrze oceniają znaczenie tego rodzaju wydarzeń. Dobra klasa, ciekawe rozwiązania oraz piękne koperty sprawią przyjemność niejednej osobie. Na pewno warto takie zaproszenia zamawiać.

komunia
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Tanie zaproszenia są ważne, a klienci chętnie je zamawiają na swoje potrzeby. Dzisiaj niejeden klient potrzebuje ręcznie robiony zaproszeń oraz ręcznie robionych kartek. Klienci chcą kupić tylko to, co jest dla nich ważne, nie kosztuje kroci, ale ma efektowny wygląd. Zaproszenia na pewno warto zamawiać, a ich jakość przemawiać będzie na pewno za zakupem. Zachęcamy do kupna pięknych rzeczy, które na pewno sprawią radość i podbiją serca ludzi decydujących o kupnie takich właśnie kartek. Im wyższa jakość, tym większa chęć kupna tego rodzaju rzeczy. Continue reading „Tanie zaproszenia na Komunię”

Wierszyki na Chrzest

Chrzest jest pierwszym ważnym wydarzeniem w życiu dziecka, którego najczęściej oczywiście nie zapamięta. Świetnie zapamiętają za to wszyscy goście, którzy wraz z rodzicami będą się radować z tego niezwykłego dnia. Jednak żeby mogli oni brać udział w tej rodzinnej uroczystości, to trzeba ich wcześniej zaprosić, a idealnie będą się do tego nadawać zaproszenia na chrzest.

chrzest
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Spora liczba osób z nich niestety rezygnuje, jednak z paru powodów nie należy tego robić. Przygotowanie zaproszeń na chrzest nie będzie jakimś dużym wyzwaniem, gdyż albo zakupić można gotowe, albo coś oryginalnego samodzielnie. Wybór zaproszeń jest bardzo duży – na części z nich będą się znajdować grafiki, na części wierszyki na chrzest, a jeżeli ktoś zechce, to także może wydrukować fotografię swojego malucha. Continue reading „Wierszyki na Chrzest”

Zaproszenia ślubne

Własny ślub to licznych przypadkach nawet ponad rok intensywnego planowania, a oprócz tego konieczność załatwienia dużej ilości organizacyjnych spraw. Zarówno tych dużych, typu wybór sukni, sali weselnej czy orkiestry, jak też mniejszych, typu bukiet, elegancki samochód czy też zaproszenia ślubne.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Przy tej ostatniej sprawie wiele narzeczonych nieco beztrosko do niej podchodzi, a przecież zaproszenia na ślub są bardzo ważne. Po pierwsze pełnią one funkcję informacyjną – to przecież zaproszenie weselne będzie zawierało miejsce, godzinę i datę planowanej uroczystości. Lecz nie mniej istotne jest to, że przekazanie najbliższym, znajomym oraz przyjaciołom zaproszenia na wesele to pewnego rodzaju wizytówka przyszłych małżonków. Continue reading „Zaproszenia ślubne”

Zaproszenia na Komunię

Uroczystość komunijna powinna być bardzo starannie przygotowana, gdyż jest ona ważnym wydarzeniem w życiu młodych ludzi. Jedną z bardziej istotnych rzeczy przy przygotowaniach jest zaproszenie bliskich i rodziny, którzy będą w niej uczestniczyli.

komunia
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Cały czas, z uwagi na charakter tego dnia, są praktykowane zaproszenia komunijne wersji papierowej, unikać raczej należy stosowania tylko i wyłącznie słownej formy. W szczególności, że dziecko po pierwsze samo będzie chciało je przekazać, a oprócz tego mogło również tego typu zaproszenia na komunię wykonać własnoręcznie. Może nie będą one takie ładne, jak zakupione w sklepie, ale zaangażowanie i czas przeznaczone na przygotowanie zaproszeń z całą pewnością zostaną docenione. Continue reading „Zaproszenia na Komunię”